O inwestycji

Oakland Park

Duże powierzchnie działek
od 1500 m2 do 4000 m2

Zabudowa stanowi
tylko 25% powierzchni gruntu

Możliwość zastosowania
ekologicznych źródeł energii

Realizacja rezydencji
od 300m2

Przystępujemy do realizacji II etapu prestiżowego osiedla Oakland Park położonego w malowniczej otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, tuż obok Konstancin-Jeziornej. Oakland Park to bezpieczne, dyskretne, zapewniające pełną prywatność miejsce dla osób szukających spokoju i bliskości natury.

Wybierając enklawę Oakland Park decydujesz się nie tylko na doskonałą lokalizację rezydencji, ale także starannie przygotowane części wspólne. Reprezentacyjne dwa wjazdy do inwestycji, czyste i schludne nabrzeża akwenów wodnych, doświetlone, bezpieczne chodniki i aleje to nieodłączne elementy prestiżowego osiedla Oakland Park. W Oakland Park Ty decydujesz co jest najlepsze dla Ciebie i Twoich bliskich – my zajmujemy się realizacją.

Nie musisz martwić się o doprowadzenie mediów, co więcej możesz zlecić nam zastosowanie nowoczesnych, odnawialnych źródeł energii w Twojej rezydencji – paneli fotowoltaicznych czy pompy ciepła.

  • dyskrecja i prywatność osiedla willowego
  • niska, ultrakomfortowa i nowoczesna zabudowa – maksymalnie 10 m wysokości
  • kameralny charakter osiedla – 21 domów
  • kompleks jest usytuowany na działkach o łącznej powierzchni ponad 22 ha
  • przepiękne tereny zielone otuliny parku krajobrazowego
  • projekty domów i aranżacji osiedla zrealizowane przez uznaną pracownię architektoniczną
  • jedynie 25% działki podlega zabudowie, co daje ogromną, prywatną przestrzeń zieloną wokół domu

Fortem Capital S.A.

Fortem Capital S.A. to unikatowy na polskim rynku zespół doświadczonych ekspertów. Stanowimy niekonwencjonalną mieszankę wyjątkowych kompetencji w branży nieruchomościowej, artystycznego talentu i awangardowego spojrzenia na rozwiązania rynku finansowego. Specjalizujemy się w zakupie, komercjalizacji, renowacji i sprzedaży lokali. Realizujemy oryginalne inwestycje i zarządzamy portfelem nieruchomości o łącznej wartości ponad 155 mln zł. W swoim portfolio mamy zarówno przedwojenne kamienice, jak i projekty deweloperskie.

Jedyne w swoim rodzaju zestawienie kwalifikacji naszego zespołu ułatwia kontrolę i realizację projektów nieruchomościowych pod kątem zarządzania i ich komercjalizowania. Stanowi gwarancję maksymalnego zysku i wysokiej jakości wykonania zadania inwestycyjnego. Mamy zaszczyt współpracować z największymi partnerami, poważnymi instytucjami finansowymi, w tym funduszami inwestycyjnymi, dzięki czemu możemy świadczyć i propagować doradztwo na najwyższym poziomie.

Start typing and press Enter to search